Güneştepe Mahallesi, Kelebek Sokak, No:15 Güngören – İstanbul
0212 433 6670

  Hakkımızda

  Anasayfa » Hakkımızda

  Eskiden, evlerimizde musluktan akan suyu içebilirdik. Ancak maalesef günümüzde temiz su kaynaklarımız artan nüfusun etkisi ile belli yerleşim bölgelerinde yetersiz kalmaya başladı ve belli yerleşim bölgelerinde ise temiz su kaynaklarına müdahale etmemizden dolayı kaynaklarımız kirlendi. Oysa su yaşamın kaynağıdır ve su yoksa hayat da yoktur. İnsan vücuduna bakacak olursak suyun önemini bir kez daha görebiliriz, yeni doğmuş bir bebeğin vücudundaki su oranı %90 civarındadır, yetişkin bir bireyin vücudunun yaklaşık % 60’ı su iken, yaşlı bir bireyin vücudunun %55’i sudur. Peki, eskisi kadar kolay ve güvenle ulaşamadığımız temiz içme suyuna ulaşmak için ne yapmalıyız.

  Günümüz teknolojisinin gelişimi sayesinde artık su arıtma sistemleri evlerimize kadar girebildi. Bize düşen ise hangi ürünü ve markayı seçeceğimize karar vermek. Seçim yaparken en önemli kriterlerden bir firmanın güvenilirliği. NSF su arıtma sistemleri de tecrübeleri ve sahip oldukları sertifikaları sayesinde bu güveni müşterilerine sağlıyor. 1988 yılından bugüne kadar sektörde öncülük eden NSF sadece ev tipi su arıtma cihazları üretmiyor. Firma endüstriyel su arıtma, atık su arıtma ve dezenfeksiyon sistemleri alanlarında da çalışmalar yürütmektedir.

  Çalışma alanlarının çeşitliliği sayesinde, NSF su arıtma cihazlarında sahip olduğu tecrübeleri kullanabilen firma, Kalite Sistem Sertifikası, NSF International Sertifikası, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Garanti Belgesi, Satış Sonrası Yeterlilik Belgesi gibi birçok önemli sertifikaya sahiptir. Tecrübeli ve güvenilir bir firmanın koruması altında, geniş ürün yelpazesinden faydalanarak evinize su arıtma cihazı almayı planlıyorsanız, NSF evsel ve endüstriyel su arıtma cihazları sizlere kesintisiz hizmet vermek için her zaman hazır.

  Referanslarımızdan bazıları:

  Arnavutköy İBB Tesisleri
  Avcılar Murat Kölünk Devlet Hastanesi
  Futbolcu Servet Çetin
  Heybeliada Deniz Komutanlığı
  Koç Üniversitesi
  Sanatçı Seda Sayan
  Teknik Direktör Fethi Demircan
  Teknik Direktör Orhan Yüce
  TURYOL
  Zeytinburnu İBB Tesisleri
  İstanbul Teknik Üniversitesi
  İstanbul Üniversitesi